بهترین جراح بینی در شیراز

توسط | اکتبر 6, 2020 | جراحی بینی

بهترین جراح بینی در شیراز کیست ؟

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی ، بهترین جراح بینی در شیراز ، سالیان بسیاری است که در زمینه جراحی بینی ، فعالیت داشته و در کارنامه کاری خود نمونه کارهای موفق بسیاری را ثبت کرده اند ؛ جهت آشنایی بیشتر با ایشان ، می توانید به گالری تصاویر و ویدیو سایت و همچنین صفحه اینستاگرم شان مراجعه نمایید.

نتیجه به دست آمده از جراحی زیبایی بینی ، علاوه بر فاکتورهایی همانند سن ، پوست و ساختار بینی به میزان مهارت و تجربه جراح بینی و همچنین رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن توسط بیمار ، نیز بستگی دارد ؛ بنابراین در مرحله اول ، به دنبال بهترین دکتر جراحی بینی بوده و سپس به نکات و توصیه های جراح بینی ، گوش داده و در این باره سهل انگاری نکنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی ، می توانید به مقالات مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی در شیراز

انتخاب جراح بینی

افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و به یک سری نکات توجه نمایند ؛ در ذیل به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است :

  • بیمار باید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کرده و انتظارات و خواسته های خود از جراحی زیبایی بینی ، را برای ایشان بازگو نمایند و صحبت های دکتر را نیز در این باره گوش دهد.
  • صحبت با سایر بیماران دکتر مورد نظر و جویا شدن میزان رضایت آن ها از عمل زیبایی بینی ، نیز می تواند کمک بسیاری به افراد نماید.

از ویژگی های یک جراح بینی خوب ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • بهترین جراح بینی ، کسی است که اولویت او سلامت بیمار باشد نه منافع مالی.
  • جراح بینی ، باید با آرامش به تمامی صحبت های فرد زیباجو گوش داده و سپس با دلایل منطقی و علمی ، موافقت و مخالفت خود را در رابطه با خواسته های بیمار بیان کند.
  • در صورتی که فرد زیباجو ، به انجام خواسته غیر منطقی خود اصرار کرد ؛ جراح بینی ، باید از انجام عمل بینی او صرف نظر کند.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح پزشکی تحت عنوان رینوپلاستی ، شناخته می شود ؛ یکی از جراحی های زیبایی صورت ، است که با هدف اصلاح شکل ظاهری بینی و ایجاد تناسب میان اعضا صورت انجام می گیرد ؛ با انجام این جراحی زیبایی مشکلاتی ؛ از جمله بزرگی ، انحراف ، برآمدگی بینی و از این قبیل موارد برطرف می شوند.

اولین قدم به منظور انجام عمل زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی است که به طور مفصل در رابطه با آن ، توضیح داده شده است.

در ذیل ، به شرح نکاتی از عمل زیبایی بینی خواهیم پرداخت که افراد زیباجو را در دستیابی به نتایج مطلوب از آن یاری می کنند.

متقاضیان عمل زیبایی در روز جلسه مشاوره ، باید تمام سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک قرار دهند و همچنین ، ایشان را از تمامی سوابق و توقعات خود از عمل بینی ، مطلع نمایند ؛ بدین ترتیب ، جراح بینی به شما اعلام خواهد کرد ، انتظارات شما قابل انجام خواهد بود یا خیر.

مهم ترین نکته پس از انتخاب جراح بینی ، به منظور دریافت نتایج مطلوب از عمل زیبایی بینی ، دقت در رعایت نکات توصیه شده توسط پزشک می باشد ؛ بدین ترتیب ، علاوه بر دریافت نتایج مطلوب می توان از بروز عوارض عمل بینی نیز جلوگیری کرد.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی

دو مقاله تحت عنوان های اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی در سایت ، قرار داده شده است ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید به آن مقالات مراجعه نمایید.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه عمل بینی در هر فرد ، بسته به ویژگی های بسیاری متغیر می باشد ؛ از این رو گفته می شود تعیین هزینه جراحی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی است.

پرداخت هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بیمه

شرکت های بیمه ، تنها جراحی های درمانی را تحت پوشش قرار می دهند ؛ بنابراین بیمه ، هزینه عمل زیبایی بینی را پرداخت نمی کند.