بهترین جراح بینی شیراز

توسط | ژوئن 15, 2021 | جراحی بینی

بهترین جراح بینی شیراز کیست ؟

 دکتر دنیا کرمی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و بهترین جراح بینی شیراز هستند که سالیان زیادی است در این زمینه فعالیت دارند ، از این رو دارای تجربه و مهارت بسیاری می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ، مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی شیراز

لازم به تذکر است ؛ نتیجه دریافتی از جراحی زیبایی بینی ، با توجه به پارامترهای بسیاری ؛ همانند سن ، پوست ، آناتومی بینی و از این قبیل موارد متغیر می باشد ؛ اما علاوه بر این موارد ، باید به دو عاملی که تاثیر به سزایی در نتیجه عمل بینی دارند ، اشاره کنیم ؛ آن ها عبارت اند از :

 1. رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
 2. جراح بینی

طبق مطالب فوق ، در قدم اول به کسانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می شود در انتخاب جراح بینی ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند و سپس از آنان خواسته می شود ، جهت کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، نسبت به رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن توجه نشان داده و سهل انگاری نکنند.

ویژگی های بهترین جراح بینی شیراز

انتخاب جراح بینی ، یکی از مهمترین اقدامات برای افرادی است که ، تمایل دارند با جراحی بینی ، علاوه بر رفع مشکلات ساختاری و تنفسی بینی خود ، از طریق برطرف کردن ایرادات ظاهری ، بر زیبایی این عضو نیز بیفزایند. در ادامه با مهمترین ویژگی های یک جراح بینی خوب آشنا می شوید :

 • داشتن مدرک معتبر و متناسب با تخصص
 • داشتن تجربه کاری بالا و سوابق درخشان ، در زمینه جراحی بینی
 • آشنا بودن با دانش زیبایی شناختی ، در کنار بهره مندی مطلوب از دانش پزشکی
 • دارا بودن صبر و حوصله زیاد ، در برخورد با پرسش های بیماران
 • رفع نگرانی ها و دغدغه های بیمار در خصوص جراحی بینی
 • یاری رسانی به بیمار در داشتن یک انتظار معقول از نتیجه جراحی
 • معاینه و بررسی دقیق ساختار بینی بیمار ، و ارائه یک طرح درمانی مناسب
 • ترسیم شمای کلی از نتیجه عمل بینی ، برای بیمار قبل از جراحی
 • در اختیار قرار دادن توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل بینی به بیمار
 • تجویز دارو های مناسب قبل و بعد از جراحی
 • همراهی بیمار تا زمان کسب نتیجه رضایت بخش

مراحل انتخاب بهترین جراح بینی

 1. پرس و جو از دوستان و آشنایان برای یافتن جراح بینی مناسب
 2. جستجو در اینترنت و فضای مجازی ، به منظور انتخاب کاندیدا های جراحی بینی
 3. بررسی مدارک و سوابق جراحان انتخابی ، در سایت یا صفحات شخصی آنان
 4. مشاهده نمونه کار های قبلی جراحان بینی ، در گالری سایت یا صفحه های اجتماعی آن ها
 5. مراجعه حضوری به مطب جراح بینی انتخابی ، برای گفتگو با بیماران قبلی و سنجیدن میزان رضایت آن ها ، از نتیجه جراحی بینی
 6. مشاهده حضوری نمونه های قبلی جراحی های انجام شده ، توسط جراح انتخابی از نزدیک
 7. انتخاب بهترین جراح بینی شیراز و شرکت در جلسه مشاوره پیش از عمل بینی

تکنیک جراحی بینی باز

در این روش برای اینکه جراح دید مناسب و کاملی به ساختمان بینی داشته باشد ، در ناحیه کلوملا ، ناحیه بین سوراخ های بینی ، برشی ایجاد می شود. سپس جراح پوست بینی را از روی آن کنار می زند ، تا بتواند تغییرات لازم را در بینی اعمال کند.

در صورتی که در جراحی بینی ، نیاز به تقویت غضروف بینی وجود داشته باشد ، به ویژه در جراحی بینی گوشتی ، جراح از پیوند غضروف استفاده می کند. غضروف پیوندی از غضروف های باقی مانده از بینی ، غضروف های دنده یا گوش بیمار تهیه می شود. در صورتی که جراح لازم بداند ، برای تثبیت گرافت های غضروفی پیوندی ، در جای خود از بخیه های قابل جذب بر روی آن ها استفاده می کند.

پس از اعمال تغییرات لازم ، پوست بینی سر جای خود بر می گردد و برای بستن برش های جراحی ، بر روی آن ها از بخیه استفاده می شود. سپس به منظور ثابت کردن بینی در موقعیت خود ، بر روی آن گچ قرار می گیرد. معمولا از بیمار خواسته می شود ، یک هفته پس از جراحی ، برای برداشتن گچ از روی بینی و کشیدن بخیه های غیر قابل جذب ، به جراح مراجعه کند.

جراحی بینی با لیزر

احتمالا شما هم مطالب بسیاری در ارتباط با جراحی بینی با لیزر ، دیده و شنیده اید ؛ از این رو جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان ، تصمیم گرفتیم توضیح مختصری در این رابطه دهیم.

علی رغم پیشرفت روزافزون لیزر در حوزه پزشکی ، این تکنولوژی تا به امروز ، قادر به انجام جراحی بینی نبوده است ؛ چرا که توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی استخوان و غضروف بینی ، را ندارد ؛ بنابراین ، تمامی مطالب موجود در ارتباط با جراحی بینی با لیزر ، به هیچ عنوان جنبه علمی نداشته و صرفا جهت تبلیغات است.

لازم به ذکر است ، تنها کاربرد لیزر در جراحی بینی ، رفع اسکار ناشی از عمل زیبایی بینی است.

بهترین سن جراحی بینی

لازم به ذکر است ، افراد زیباجویی که تمایل به انجام عمل زیبایی بینی دارند ، باید پس از اتمام سن بلوغ ، زمانی که رشد بینی متوقف می گردد ؛ اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی نمایند ؛ چرا که امکان عمل بینی پیش از اتمام رشد بینی ، وجود نخواهد داشت.

 

در ذیل ، به یکی دیگر از دلایل انجام جراحی زیبایی بینی پس از اتمام سن بلوغ ، اشاره شده است :

بعضی از غضروف های بینی ، تا اتمام سن بلوغ وظیفه رشد اعضا صورت را بر عهده دارند ؛ بنابراین اقدام به انجام عمل زیبایی بینی پیش از سن ذکر شده ، منجر به بروز تداخل در رشد اعضا صورت می شود ؛ لازم به ذکر است انجام جراحی بینی پیش از سن بلوغ ، علاوه بر تداخل در رشد اعضا صورت ممکن است ، منجر به غیرقرینگی اجزای دو طرف صورت نیز گردد.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی

یکی از عواملی که تاثیر به سزایی در دریافت نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، داشته و موجب جلوگیری از بروز عوارض جبران ناپذیر ناشی از آن می شود ؛ دقت در رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی ، می باشد و بیماران باید در این باره بسیار دقت نمایند.

جهت کسب آگاهی بیشتر در این باره می توانید به مقاله های موجود در سایت مراجعه نمایید.

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، طبق پارامترهای بسیار گوناگونی محاسبه می شود ، از این رو نیاز به انجام معاینه توسط جراح بینی دارد ؛ بنابراین افرادی که قصد اطلاع از هزینه عمل زیبایی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.

پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی مشخص می گردد.