سپتورینوپلاستی یا عمل همزمان انحراف و زیبایی بینی

از متداول ترین سوالات جراحی بینی ، باید به پرسش سپتورینوپلاستی چیست ؟ اشاره کنیم ؛ جهت اطلاع از پاسخ این پرسش با ما همراه باشید.

انجام همزمان رفع انحراف بینی و عمل زیبایی

سپتورینوپلاستی ، نوعی جراحی زیبایی بینی است که بر روی رفع انحراف تیغه سپتوم (عمل سپتوپلاستی ) و همچنین بهبود فرم ظاهری بینی ( عمل زیبایی بینی ) تمرکز می کند.

بنابراین با انجام این جراحی ، علاوه بر رفع ایرادات ظاهری بینی مشکلات تنفسی بیماران نیز برطرف می شود.

سپتورینوپلاستی چگونه انجام می شود ؟

عمل همزمان انحراف بینی و زیبایی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و جراح بینی ، به منظور اعمال تغییرات مورد نیاز در ناحیه کلوملا برش ایجاد می کند و پس از بلند کردن پوست بینی و انجام اصلاحات مورد نیاز برش های ایجاد شده را بخیه می زنند.

از مزایای انجام عمل سپتورینوپلاستی ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :سپتورینوپلاستی

  • رفع ظاهر کج بینی
  • بهبود تنفس
  • رفع خروپف
  • ایجاد تقارن و تناسب بینی و سایر اعضا صورت
  • و غیره

عوارض سپتورینوپلاستی

در صورتی که جراحی بینی ، توسط جراح ماهر و چیره دست انجام گیرد ؛ هیچ گونه خطر و عوارضی بیماران را تهدید نمی کند ؛ اما در غیر این صورت امکان بروز عوارضی همانند خونریزی ، درد شدید ، عفونت ، کاهش حس بویایی ، نامتقارنی حفره های بینی و از این قبیل موارد وجود دارد ؛ بنابراین در انتخاب جراح بینی ، بسیار دقت نمایید.

لازم به تذکر است دریافت نتایج مطلوب از عمل جراحی سپتورینوپلاستی ، نیازمند رعایت نکات و دستورالعمل های پزشک نیز می باشد ؛ بنابراین در این باره سهل انگاری نکنید.

هزینه سپتورینوپلاستی

تعیین قیمت جراحی همزمان انحراف بینی و زیبایی ، نیازمند بررسی پارامترهای بسیاری می باشد ؛ از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر به افراد متقاضی انجام عمل جراحی سپتورینوپلاستی ، توصیه می شود به جراح بینی مراجعه نمایند.

دکتر کرمی جراح بینی شیراز ، یکی از بهترین ها در این زمینه بوده و نمونه کارهای موفقی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت شان مراجعه نمایید.