متخصص گوش و حلق و بینی شیراز

توسط | ژانویه 24, 2021 | جراحی بینی

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی شیراز

متخصص گوش و حلق و بینی شیراز : جهت دریافت مدرک ENT ، نیاز به گذراندن دوره ای 4 ساله در ارتباط با شناسایی ، تشخیص و درمان انواع اختلالات و بیماری های مربوط به نواحی سر ، گردن ، گوش ، حلق و بینی پس از اتمام دوره 7 ساله پزشکی عمومی ، می باشد.( متخصص گوش و حلق و بینی )

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی شیراز کیست ؟

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی ، سال ها تجربه فعالیت در زمینه جراحی زیبایی بینی را دارند ؛ از این رو دارای نمونه کارهای موفق بسیاری هستند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و مشاهده نمونه کارهای شان می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

متخصص گوش و حلق و بینی شیراز

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی

آشنایی با متخصصان گوش و حلق و بینی نیازمند جستجو در رابطه با آن ها می باشد ؛ به این منظور می توانید به پرس و جو از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، بپردازید یا اینکه در اینترنت جستجو کنید ؛ در نهایت انتخاب در میان آن ها نیازمند توجه به برخی از نکات است ، که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

  • تحصیل ، تخصص ، زیر مجموعه تخصص ، گواهی و بورد تخصصی ایشان
  • محل مطب پزشک با توجه به محل سکونت فرد
  • پوشش بیمه ‌ای
  • میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان
  • و در نهایت ، شرکت در جلسه مشاوره کمک به سزایی در انتخاب پزشک مورد نظر می کند ؛ چرا که فرد می تواند تمامی خواسته های خود را بیان کرده و نظر ایشان را جویا شود.

ویژگی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص گوش و حلق و بینی ، پزشکی است که توانایی برقراری حس اعتماد و آرامش در میان بیماران را داشته و بتواند با دلایل علمی و منطقی آنان را از خواسته های غیر معقول خود منصرف کند ؛ بهترین پزشک ، فردی است که سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی صورت بوده که با هدف ، اصلاح ایرادات ظاهری بینی ؛ از قبیل بزرگی ، کجی ، برآمدگی یا قوز و غیره انجام می گیرد و در صورتی که افراد با مشکلات دیگری ؛ از جمله انحراف ، پولیپ و از این قبیل موارد نیز درگیر باشند ، می توانند همزمان با انجام جراحی زیبایی بینی اقدام به جراحی درمانی بینی نیز نمایند.

قبل از جراحی زیبایی بینی

اولین اقدام پیش از انجام عمل زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی ماهر و با تجربه می باشد ؛ لازم به ذکر است ، هر گونه سهل انگاری در این رابطه ، عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت ؛ جراحی زیبایی بینی ، عملی اضطراری نیست ؛ بنابراین ، بیمار وقت مورد نیاز به منظور پیدا کردن بهترین جراح بینی را دارد.

چگونگی جراحی زیبایی بینی

معمولا پزشک ، به منظور انجام جراحی زیبایی بینی از جدیدترین تکنیک ( عمل بینی به روش باز ) استفاده می کند ؛ در این تکنیک ، جهت دستیابی به استخوان و غضروف بینی ، برشی در ناحیه میانی حفره های بینی یا کلوملا ، ایجاد شده و سپس تغییرات و اصلاحات مورد نیاز اعمال می گردد.

متخصص گوش و حلق و بینی شیراز

در برخی از مواقع ، در حین جراحی زیبایی بینی نیاز به تقویت غضروف های بینی می باشد که در این صورت ، پزشک اقدام به پیوند غضروف کرده و غضروف مورد نیاز را از گوش یا دنده برمی دارد.

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

بیشترین دغدغه ذهنی افراد زیباجو خواستار عمل بینی ، اطلاع از هزینه قطعی جراحی بینی می باشد ؛ لازم به ذکر است ، کسب اطلاعات دقیق در این باره ، نیازمند مراجعه به جراح بینی و قرارگیری تحت معاینه می باشد.