جراحی بینی بسته

توسط | اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ | مقالات

رینوپلاستی یا جراحی بینی ، بر روی بهبود فرم ظاهری بینی همراه با حفظ عملکرد صحیح بینی تمرکز می کند ؛ به منظور ایجاد برش های مورد نیاز جهت انجام جراحی بینی ، دو تکنیک وجود دارد که تحت عنوان جراحی بینی بسته و باز شناخته می شوند ؛ در این مقاله به معرفی جراحی بینی به روش بسته پرداخته شده است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما همراه باشید.جراحی بینی بسته

جراحی بینی به روش بسته

در حین انجام عمل بینی به روش بسته ، تمامی تغییرات و اصلاحات مورد نیاز از طریق درون بینی انجام می گیرند ، بنابراین دیگر نیاز به ایجاد برش در قاعده بینی نیست.

همانگونه که متوجه شدید جهت انجام عمل بینی به روش بسته ، هیچ گونه برشی بر روی سطح خارجی پوست بینی ایجاد نمی شود و تمامی برش های مورد نیاز در ناحیه درونی حفره های بینی ایجاد می گردند.

انتخاب کدام یک از تکنیک های موجود جهت ایجاد برش های جراحی زیبایی بینی ، به عهده جراح بینی می باشد ؛ ایشان پس از معاینه بیماران با در نظر گرفتن شرایط و مشکلات آن ها ، یکی از این دو روش را انتخاب می کند.

عوارض عمل بسته بینی

جراحی زیبایی بینی ، یکی از ایمن ترین جراحی های زیبایی صورت که می باشد که سبب بروز عوارض و مشکلات جدی در بیماران نمی شود.

از شایع ترین عوارض جراحی بینی ، باید به تورم و کبودی اشاره کنیم که جای هیچ گونه نگرانی ندارد ، چرا که پس از گذشت مدت زمان کوتاهی برطرف می شود ؛ لازم به تذکر است با انجام نکات و مراقبت های مورد نیاز می توان به روند بهبودی آن تسریع بخشید.