جراحی بینی در شیراز

توسط | آذر ۱۳, ۱۴۰۰ | جراحی بینی

بینی ، به عنوان برجسته ترین عضو صورت نسبت به سایر اعضا ، بسیار بیشتر در معرض دید است ؛ از این رو کوچکترین ایراد در آن می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد ، به همین علت است که امروزه شاهد افزایش روز افزون تقاضا جهت انجام جراحی بینی در شیراز ، هستیم. از این رو دکتر دنیا کرمی متخصص و جراح بینی این مطلب را جهت ارائه اطلاعات به خوانندگان و متقاضیان خود آماده کرده است. اگر قصد دارید اطلاعاتی در رابطه جراحی بینی ، مزایا، معایت و دیگر نکات مهم بدست آورید ، پیشنهاد می دهیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

جراحی بینی در شیراز

از نکات بسیار مهم در جراحی زیبایی بینی ، باید به میزان تجربه و مهارت جراح بینی و همچنین رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن توسط بیمار اشاره کنیم ؛ این دو مورد تاثیر به سزایی در نتیجه دریافتی از عمل زیبایی بینی دارند ، بنابراین به متقاضیان این عمل توصیه می شود ، علاوه بر دقت در انتخاب جراح بینی ، نسبت به توصیه های ایشان نیز توجه نشان داده و سهل انگاری نکنید.

یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز ، دکتر دنیا کرمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک سر و گردن ، بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی است ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

جراحی بینی در شیراز چگونه انجام می شود؟

عمل بینی با دو تکنیک باز و بسته انجام می گیرد ؛ اسم تکنیک ها گویا روند پروسه آن ها هستند. هر کدام از آن ها با توجه به صلاحدید پزشک و هدف بیمار انتخاب می شوند و مزایا متفاوتی را برای متقاضیان رقم می زنند. در ادامه هر کدام از تکنیک های جراحی بینی در شیراز را شرح می دهیم.

جراحی بینی در شیراز با تکنیک باز

روش باز ، روشی نوین است که بسیار مورد استقبال پزشکان قرار گرفته است. همانطور که از نام این تکنیک نیز پیدا است ، پزشک جهت ایجاد دسترسی مستقیم به ساختمان بینی ، برشی در ناحیه کلوملا بینی یا همان حدفاصل دو سوراخ بینی ایجاد می کند. در واقع با این اقدام پوست بینی را باز کرده یا می شکافد.

با باز شدن پوست بینی ، جراح ساختار بینی را بررسی کرده و تغییرات لازم را انجام می دهد. در صورتی که پروسه جراحی با هدف زیبایی باشد ، جراح حرفه ای درصدد ایجاد زیبایی توام با سلامتی مراحل تغییر را طی می کند.

جراحی بینی در شیراز

جراحی بینی در شیراز با تکنیک بسته

روش بسته اولین روشی بود که به عنوان فرآیند جراحی در بینی شناخته شد. در طی این پروسه جراح جهت دسترسی به ساختمان بینی در داخل بینی وسیله ای قرار می دهد. این وسیله پزشکی ، پوست بینی را از داخل بالا برده و در آن جا نگه می دارد ؛ در این حین جراح تغییرات لازم را از داخل و بدون دسترسی مستقیم ، تنها با نگاه کردن به ظاهر بینی انجام می دهد. به عبارتی دیگر دست ها از داخل بینی آن چه را رفع یا اصلاح می کند که جراح در ظاهر بینی آن را به عنوان نقص شناسایی کرده است.

تکنیک بسته همانطور که از نامش پیداست بدون باز کردن پوست بینی و ایجاد برش در آن انجام می شود. این روش گرچه مزایایی دارد اما در مقایسه با عمل بینی با تکنیک باز ، ضعیف تر عمل می کنند.

جراحی بینی در شیراز با لیزر

مطالب بسیاری در رابطه با عمل لیزر بینی وجود دارد ، حتما شما هم آن ها را دیده و شنیده اید ؛ در این باره باید ذکر شود که علارغم پیشرفت بسیار لیزر در حوزه پزشکی هنوز قادر به اعمال تغییر بر روی استخوان و غضروف نمی باشد ؛ در حالی که بیشترین اصلاحات مورد نیاز در این پروسه ، بر روی استخوان و غضروف اعمال می شود ؛ بنابراین انجام جراحی بینی در شیراز  با لیزر ، امکان پذیر نبود و تمامی این مطالب تنها جنبه تبلیغاتی دارند.

عوارض جراحی بینی در شیراز چیست ؟

برخی از کسانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی ، قرار گرفته اند ؛ پس از آن با عوارض و خطراتی مواجه خواهند شد که در ذیل ، به برخی از آن ها اشاره شده است :

 • مشکلات تنفسی و تنفس با دهان
 • انحراف تیغه سپتوم
 • غیرقرینگی حفره های بینی
 • خر خر شبانه
 • آبریزش بینی
 • عدم دریافت نتایج مطلوب
 • کاهش حس بویایی
 • عفونت
 • بی حسی
 • درد شدید
 • و از این قبیل موارد

لازم به ذکر است ؛ در بعضی از مواقع ، حتی انجام عمل بینی ثانویه در افراد الزام می یابد.

 

حال این سوال برای افراد زیباجو ، پیش می آید که چگونه می توان از بروز عوارض جراحی در بینی جلوگیری کرد ؟

در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر کرد اولین راه حل به منظور پیشگیری از بروز خطرات عمل بینی ، دقت در انتخاب جراح بینی می باشد ؛ چرا که ، جراح بینی حاذق ، با تکیه بر دانش و تجربه خود می تواند پروسه تغییر در فرم بینی را به بهترین نحو ممکن انجام داده و علاوه بر جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن ، بهترین نتایج را نیز دریافت کند.

در ادامه ؛ باید ذکر کرد رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی  زیبایی بینی نیز تاثیر به سزایی بر روی روند صحیح و دستیابی به نتایج مطلوب از آن دارد ؛ بنابراین ، تمامی اطلاعات مورد نیاز در این باره را از پزشک معالج خود دریافت کرده و در رعایت آن ها ، دقت نمایید.

عوارض جراحی بینی در شیراز بعد از چند سال چیست ؟

بسیاری از کسانی که تصمیم به انجام عمل بینی گرفته اند ، از عوارض ناشی از آن ، پس از گذشت چند سال واهمه داشته و تصور می کنند ؛ فرم ظاهری بینی ، با گذشت زمان به حالت اولیه خود بازمی گردد ؛ در این باره لازم به ذکر است ، در صورت انتخاب جراح ماهر و چیره دست ، امکان وقوع این عارضه وجود ندارد ؛ بنابراین ، نگران نباشید.

جراحی بینی در شیراز

هزینه جراحی بینی در شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، بسته به پارامترهای بسیاری در هر فرد متغیر می باشد ؛ از این رو اطلاع دقیق از هزینه آن نیازمند مراجعه به جراح بینی می باشد ، به منظور آگاهی از هزینه این پروسه زیبایی ، توسط دکتر کرمی جراح بینی شیراز ، به مطب ایشان مراجعه نمایید.