جراح بینی شیراز

توسط | فروردین ۱, ۱۴۰۱ | مقالات

جراح بینی شیراز کیست ؟ نتیجه دریافتی از جراحی بینی ، علاوه بر برخی از فاکتورهای فردی ؛ همچون سن ، پوست ، ایردات ،  ساختار آناتومی بینی و از این قبیل موارد به تجربه و مهارت جراح بینی نیز بستگی دارد ؛ از این رو انتخاب پزشک ماهر از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و نیازمند دقت بسیار می باشد.

جراح بینی شیراز

دریافت نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، تنها به فرم ظاهری آن بسنده نمی شود ؛ بلکه عملکرد صحیح بینی پس از عمل زیبایی بینی ، نیز بسیار اهمیت داشته و نباید در آن خللی به وجود آید.

بهترین جراح بینی شیراز

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و چندین سال سابقه در زمینه جراحی زیبایی بینی دارند ؛ از این رو تجربه و مهارت ایشان در این زمینه بسیار زیاد می باشد ؛ لازم به ذکر است در حال حاضر دکتر دنیا کرمی ، یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز بوده و محبوبیت بسیاری در میان مردم این شهر دارند ؛ چرا که به خواسته و انتظارات مراجعه کنندگان احترام گذاشته و تلاش می کنند بهترین نتایج را از جراحی بینی دریافت نمایند.

به منظور آشنایی بیشتر با دکتر دنیا کرمی می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کرده و نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

نکات جراحی بینی از دید جراح بینی شیراز

در بسیاری از مواقع شاهد خواهیم بود افرادی که به پزشک مورد نظر خود مراجعه می کنند ، خواستار کوچک شدن بیش از حد بینی خود هستند ؛ در این باره باید ذکر شود کوچک شدن بیش از حد بینی نه تنها سبب زیبایی چهره نمی شود ، بلکه در آن تداخل نیز ایجاد می کند ؛ مهم ترین نکته در اندازه بینی ایجاد تعادل و هماهنگی در صورت می باشد ، به گونه ای که تمامی اعضا صورت با یکدیگر تعادل و تناسب داشته باشند.

علاوه بر مطلب فوق امکان تغییر اندازه بسیار در برخی از بینی ها همچون بینی های گوشتی به علت ویژگی های منحصر به فردشان وجود نداشته و نتایج مطلوبی از کوچک شدن بیش از حد بینی خود دریافت نخواهند کرد.

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی شیراز

به علت تاثیر گذاری پارامترهای بسیاری بر روی هزینه جراحی بینی ، ما قادر به بیان قیمت مشخصی برای آن نیستیم و افراد به منظور اطلاع از هزینه عمل بینی ، باید به جراح بینی شیراز مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه جراحی بینی ، در آنان مشخص می گردد.

پرسش و پاسخ های متداول از جراح بینی شیراز

  • تورم و کبوی ناشی از عمل بینی ، پس از گذشت چه مدت زمانی بر طرف می شود ؟

در اکثر مواقع ، همزمان با اتمام دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی ، تورم و کبودی ناشی از آن نیز بر طرف می شود ؛ لازم به ذکر است رعایت برخی از موارد می تواند موجب تسریع در روند بهبودی تورم و کبودی ناشی از جراحی بینی شود ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی موجود در سایت مراجعه نمایید.

  • دوران نقاهت عمل زیبایی بینی چه مدت است ؟

امروزه با استفاده از تکنیک های نوین و استاندارد در عمل جراحی بینی ، دوران نقاهت آن به 7 الی 10 روز کاهش پیدا کرده است و بیمارانی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند ، پس از گذشت این مدت زمان می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

جراح بینی شیراز

  • چه مدت پس از جراحی زیبایی بینی باید از چسب بینی استفاده کرد ؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی ، بسته به شرایط بیماران و نظر جراح متبحر بینی متغیر می باشد ؛ از این رو پزشک معالج بیمار ، در این باره تصمیم می گیرد.

  • آیا جراحی زیبایی بینی دردناک است ؟

عمل جراحی بینی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ بنابراین افراد در حین عمل دردی را احساس نخواهند کرد ، در دوران نقاهت عمل بینی نیز احساس درد خفیف ، طبیعی بوده که با مصرف مسکن می توان آن را کنترل کرد.

  • آیا امکان بروز مشکلات تنفسی پس از انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد ؟

در صورتی که پزشک منتخب بیمار ، در این زمینه با تجربه و چیره دست باشد ؛ بروز عوارض پس از عمل بینی تا حد بسیاری کاهش می یابد ؛ اما در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی از قبیل مشکلات تنفسی ، درد شدید و از این قبیل موارد وجود دارد.