جراح بینی

توسط | آذر ۸, ۱۴۰۱ | مقالات

جراح بینی چیره دست نقش اساسی و پر رنگی در جراحی بینی ایفا می کند. متخصص عمل بینی با توجه به تجربه و علمی که دارد ، فرم بینی را انتخاب می کند و پروسه عمل را انجام می دهد. در صورتی که شما نیز به دنبال بهترین متخصص هستید ، اما هنوز پزشک مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ، برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه این مقاله دکتر کرمی با ما همراه باشید.

جراح بینی

بهترین جراح بینی در شیراز کیست ؟

دکتر دنیا کرمی جراح بینی شیراز ، سالیان زیادی است که در زمینه عمل های زیبایی بینی ، فعالیت دارند ؛ از این رو ، دارای تجربیات بسیار بوده و نمونه کارهای موفقی را در کارنامه پزشکی خود ، ثبت کرده اند ؛ افراد علاقمند به آشنایی بیشتر با دکتر دنیا کرمی و مشاهده نمونه کارهای ایشان ، می توانند به سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایند.

ضرورت دقت در انتخاب جراح بینی

نتیجه عمل زیبایی ، بیش از هر چیزی به مهارت و تجربه متخصص عمل در بینی ، بستگی دارد. عمل زیبایی بینی ، یک عمل اورژانسی نیست. بنابراین لازم است با صرف زمان کافی و به کمک روش های انتخاب پزشک ، که در ادامه مقاله به آن پرداخته می شود ، بهترین متخصص عمل زیبایی در بینی را انتخاب کنید ؛ تا از این طریق بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از عمل تان بگیرید.

روش های انتخاب جراح بینی خوب

به منظور انتخاب پزشک کارآزموده می توانید مراحل زیر را دنبال کنید :

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان در باره متخصص خوب بینی
 • جستجو در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای تهیه لیستی از پزشکان منتخب
 • بررسی مدارک و سوابق دکتر در سایت یا صفحه اجتماعی
 • مشاهده نمونه کارهای پزشک منتخب با مراجعه به گالری تصاویر سایت یا صفحه اجتماعی او
 • مراجعه حضوری به مطب دکتر زیبایی منتخب و صحبت با بیماران قبلی و سنجش میزان رضایت آن ها از نتیجه عمل زیبایی شان
 • مشاهده نمونه کارهای رینوپلاستی دکتر منتخب از نزدیک
 • گرفتن وقت ملاقات حضوری با پزشک انتخابی
 • شرکت در جلسه مشاوره قبل از انجام فرآیند تغییر فرم و در میان گذاشتن توقعات و انتظارات خود از نتیجه عمل با پزشک

بهترین جراح بینی طبیعی

دکتر دنیا کرمی جراح زیبایی و درمانی ، تنها در زمینه جراحی بینی طبیعی ، فعالیت داشته و عمل فانتزی بینی و نیمه فانتزی انجام نمی دهند ؛ چرا که عقیده دارند فرم ظاهری بینی پس از انجام فرآیند تغییر فرم ، بینی باید با صورت و سایر اعضا آن هماهنگی و تعادل داشته باشد ؛ موضوعی که درعمل زیبایی بینی طبیعی ، بسیار به آن توجه می شود.

از ویژگی بینی های طبیعی ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

 1. وجود فاصله 90 الی 95 درجه بین بینی و لب بالا
 2. عدم وجود قوس بر روی پشت بینی
 3. و غیره

 

پروسه انتخاب بهترین جراح بینی

در شهرهای بزرگ عمدتا پیدا کردن دکتر خوب عمل بینی بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. اما در شهرهای دیگر به این صورت نخواهد بود. دکتر خوب جراحی بینی در شیراز به راحتی قابل تشخیص می باشد. علاوه بر اینکه افراد به دلیل نزدیکی به یکدیگر قادر هستند که منبعی جهت تبلیغ و معرفی پزشک باشند به دلیل تعداد محدود جراحان به نسبت شهرهای بزرگتر افراد به راحتی می توانند با در پیش گرفتن برخی از مسیرها به بهترین جراح بینی در شیراز دسترسی داشته باشند و در نتیجه بهترین جراحی را تجربه کنند. همانطور که قبل تر بیان شد تجربه و مهارت بالای دکتر بیشترین تاثیر را بر نتیجه به دست آمده از رینوپلاستی را خواهد داشت. در اتاق عمل داشتن جراح خوب عمل بینی به دین معنی است که میزان بروز عارضه های احتمالی را به حداقل خواهد رساند و به راحتی از پس تمامی چالش های پیش رو بر خواهد آمد. به عنوان مثال عمل کردن بینی گوشتی با ضخامت پوست بالا می تواند یکی از تغییر فرم هایی باشد که بسیار سخت به شمار بیاید زیرا به نحوی باید تغییرات را اعمال کرد که بعد از اتمام حداقل ترین حالت از تورم را تجربه کند. تمامی این موارد مستلزم حضور بهترین جراح بینی در شیراز خواهد بود.

فاکتورهایی که یک پزشک را برترین دکتر عمل بینی معرفی می کند چیست ؟

افراد عمدتا در پی بهترین ها هستند و در علم پزشکی برای خوب دیده شدن و خوب بودن نیاز است که با بهترین ابزار و به روز ترین متد دنیا روش های جراحی را انجام داد. دارا بودن محل طبابت با بهترین و مجهز ترین ابزار می تواند یکی از مهمترین فاکتورهای انتخابی فرد به شمار بیاید. از طرفی خود دکتر نیز مورد بررسی قرار می گیرد ، نحوه برخورد ایشان با مراجعه کنندگان و به ویژه میزان توجه و زمانی که در اختیار متقاضیان قرار می دهد از دلایل برتر بودن به نسبت دیگر همکاران خود خواهد بود.

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی

تعیین هزینه نهایی این فرآیند ، نیازمند اطلاع از یک سری پارامترهای دخیل در هزینه عمل در شیراز می باشد ؛ از این رو نمی توان قیمت مشخصی را برای آن بیان کرد ؛ بنابراین می توان گفت تنها راه اطلاع دقیق از قیمت این فرآیند ، مراجعه به متخصص عمل در بینی می باشد ؛ پس از مراجعه به پزشک و انجام معاینات مورد نیاز ، هزینه نهایی عمل زیبایی در بینی در افراد مشخص می گردد.

سوالات متداول جراحی از جراح بینی

 • آیا بیمه ، هزینه جراحی زیبایی بینی را پوشش می دهد ؟

خیر ، بیمه تنها در صورتی هزینه جراحی را متقبل می شود که تنها جنبه درمانی داشته باشد. هزینه رینوپلاستی به دلیل داشتن پروسه زیبایی تماما توسط خود متقاضی پرداخت می شود.

 • نتیجه رینوپلاستی تا چه مدت ثبات دارد ؟

ماندگاری نتیجه به دست آمده از عمل زیبایی ، دائمی می باشد ؛ مگر اینکه ، اصابت ضربه منجر به بروز مشکل در آن گردد.

 • نتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی ، چه زمانی مشخص می گردد ؟

نتیجه نهایی رینوپلاستی ، پس از رفع کامل تورم ناشی از آن نمایان خواهد شد ؛ طبق گفته جراح بینی رفع کامل تورم ناشی از عمل ، یک سال به طول می انجامد. اما در بیشتر افراد قبل از این بازه زمانی نیز ، فرم بینی به اندازه کافی زیبا است ، اما برای رسیدن به فرم ایده آل یک سال زمان نیاز است.

 • بهترین سن برای انجام عمل های زیبایی بینی چه زمانی است ؟

رشد بینی و همچنین برخی از اعضا صورت ، تا پایان سن بلوغ ادامه داشته و بر عهده بعضی از غضروف های بینی است ؛ به همین علت ، گفته می شود بهترین سن انجام فرآیند مذکور ، پس از سن بلوغ است ؛ چرا که بدین ترتیب ، رشد بینی و اعضا صورت با اخلال مواجه نمی گردد.

 • آیا امکان انجام همزمان عمل های زیبایی و درمانی بینی ، وجود دارد ؟

بله ، کسانی که دارای انحراف یا پولیپ بینی بوده و در عین حال تمایل به انجام تغییر فرم در ظاهر بینی خود نیز دارند ، می توانند به طور همزمان اقدام به انجام عمل درمانی و زیبایی بینی نمایند. البته انجام این پروسه بسته به شرایط بیمار ونظر جراح بینی نیز دارد.

 • دوران نقاهت یا ریکاوری جراحی چقدر است ؟

در حال حاضر ، کسانی که تحت عمل زیبایی بینی قرار می گیرند ؛ پس از گذشت 7 الی 10 روز از انجام آن ، می توانند به سرکار بازگشته و به انجام امور روزانه خود بپردازند ؛ اما همچنان باید از انجام فعالیت های سنگین اجتناب نمایند.

 • مدت زمان انجام عمل زیبایی در بینی چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی ، با توجه میزان ناهنجاری و مشکلات موجود در هر فرد ، متفاوت است ؛ اما در حالت کلی ، این فرآیند به 1 الی 3 ساعت زمان نیاز دارد. در صورتی که عمل زیبایی با درمان به طور همزمان انجام شود ، مدت زمان پروسه نیز افزایش می یایبد.

جراح بینی

 • آیا رینوپلاستی دردناک است ؟

خیر ، جراحی زیبایی بینی در شیراز تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد و میزان درد ناشی از آن ، در دوران نقاهت نیز بسیار خفیف خواهد بود. در صورتی که به دلیل استرس نگران این موشوع هستید موضوع را با جراح بینی خود مطرح کنید.