متخصص گوش و حلق و بینی

توسط | اسفند ۱۰, ۱۴۰۰ | مقالات

متخصص گوش و حلق و بینی ، پس از پایان دوره 7 ساله پزشکی عمومی ، نیازمند گذراندن دوره 4 ساله در ارتباط با تشخیص و درمان انواع اختلالات و بیماری های مربوط به نواحی سر ، گردن ، گوش ، حلق و بینی می باشد. متخصصان گوش و حلق و بینی تحت عنوان پزشکان ENT نیز شناخته می شوند. در ادامه دکتر دنیا کرمی ، اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه می دهد.

متخصص گوش و حلق و بینی

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی شیراز

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و سالیان زیادی است که در زمینه جراحی زیبایی بینی در حال فعالیت هستند ، از این رو دارای تجربه و مهارت بسیاری بوده و نمونه کارهای موفقی نیز دارند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی

با جستجو در اینترنت یا پرس و جو از دوستان و آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند ، می توان با تعداد زیادی از متخصصان گوش و حلق و بینی آشنا شد ؛ حال انتخاب یکی از آن ها نیازمند توجه به برخی از نکات است ، که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

  • گواهی و بوردهای تخصصی پزشک مورد نظر
  • تحصیل ، آموزش و تخصص ایشان
  • همچنین زیر مجموعه تخصص پزشک
  • محل مطب ایشان با توجه به محل سکونت فرد
  • پوشش بیمه ‌ای
  • و غیره

دکتر کرمی جراح بینی شیراز

جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح پزشکی تحت عنوان رینوپلاستی شناخته می شود ، یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت بوده که بر روی اصلاح فرم ظاهری بینی تمرکز می کند ؛ لازم به ذکر است که امکان انجام جراحی زیبایی و درمانی بینی به طور همزمان نیز وجود دارد.

جراحی بینی

جراحی بینی یا راینوپلاستی ، از رایج ترین جراحی های زیبایی صورت در میان مردم اعم از زن و مرد بوده که هر روزه ، به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود ؛ علت تقاضای بیشمار مردم جهت انجام جراحی زیبایی بینی چیست ؟

بینی ، عضو مرکزی و همچنین برجسته صورت می باشد ؛ به همین علت ، بسیار بیشتر از سایر اعضا ، جلب توجه می کند ؛ از این رو ، تاثیر بسیاری بر روی جذابیت چهره دارد و این امر ، موجب افزایش تقاضا جهت انجام عمل زیبایی بینی ، می شود.

بسیاری از افراد ، به علت واهمه از درد ناشی از جراحی بینی یا عوارض آن ، از انجام عمل زیبایی بینی ، منصرف می شوند ؛ در ذیل ، در ارتباط با این دو مورد توضیح داده ایم ؛ با ما همراه باشید.

از آنجایی که جراحی بینی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ؛ بیماران در حین انجام آن ، درد را احساس نخواهند کرد ؛ در رابطه با درد ناشی از آن پس از رفع اثر داروی بیهوشی ، باید ذکر کرد به قدری خفیف خواهد بود که با مصرف مسکن ، تسکین می یابد ؛ بنابراین ، در رابطه با درد ناشی از عمل بینی نگران نباشید.

در رابطه با عوارض ناشی از عمل بینی نیز باید ذکر کرد که جراحی بینی ، روشی ایمن به منظور بهبود فرم ظاهری بینی می باشد ؛ اما با این حال ، همانند سایر عمل های زیبایی ، با خطرات و عوارض خاص خود همراه خواهد بود که به راحتی و با رعایت دو نکته ، می توان از بروز آن جلوگیری کرد ؛ در ذیل به این دو نکته ، اشاره شده است:

  • انتخاب بهترین جراح بینی
  • رعایت توصیه و دستورالعمل های ایشان