بهترین جراح بینی شیراز

توسط | آذر ۵, ۱۴۰۲ | مقالات

جراح بینی ، بایستی قادر باشد که تمامی جوانب فرد مراجعه کننده را حامی باشد که بتواند بهترین نتیجه ممکن را از انتخاب پیش رو خویش دریافت نماید. دکتر عمل بینی شیراز با تکیه بر دانش و تجربه چند ساله خود قادر است که در کنار بهبود ایرادات به وجود آمده در دماغ ، بهترین مشاور نیز برای بیمار خود باشد. زیرا در برخی از مراجعین این احتمال وجود دارد که انجام دادن این روند متناسب با سلامت فرد نباشد ؛ از همین رو می بایست در روند انتخاب پزشک دقت بالایی را به خرج دهید. دکتر دنیا کرمی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، همچنین جراح پلاستیک سر و گردن دارای بورد تخصصی بوده و بهترین جراح بینی شیراز هستند. ایشان سالیان زیادی است در زمینه جراحی بینی فعالیت دارند ؛ از این رو دارای تجربه و مهارت بسیاری می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ، مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه درباره دکتر از قسمت نوار بالای سایت و یا اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

بهترین جراح بینی شیراز

 

لازم به تذکر است ؛ نتیجه دریافتی از جراحی زیبایی بینی ، با توجه به پارامترهای بسیاری ؛ همانند سن ، پوست ، آناتومی بینی و از این قبیل موارد متغیر می باشد ؛ اما علاوه بر این موارد  دو عاملی که تاثیر به سزایی در نتیجه عمل بینی دارند ، اشاره کنیم ؛ آن ها عبارت اند از :

 • رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
 •  انتخاب بهترین جراح بینی شیراز و روش جراحی

معرفی بهترین جراح بینی در شیراز

دکتر دنیا کرمی متخصص گوش و حلق و بینی ، در شهر شیراز مشغول به فعالیت هستند که در جلسه ملاقات با ایشان می توانید از مشاوره های ایشان در خصوص جراحی بینی ، مراقبت های قبل و بعد این پروسیجر ، هزینه رینوپلاستی ، اینکه کاندید مناسبی برای این پروسیجر هستید و یا خیر ، بهره مند شوید. ایشان تاکنون جراحی های بینی بسیاری انجام داده اند که به دلیل موفقیت آمیز بودن آن ها ، شهرت بالایی در کارنامه جراحی خود کسب کرده اند. نمونه های عمل زیبایی بینی این جراح حاذق در قسمت گالری سایت شان درج شده است که شما می توانید در این نمونه عکس ها ، انواع مختلفی از فرم های بینی عمل شده را مشاهده کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی شیراز اولین قدم در عمل بینی

طبق مطالب فوق ، در قدم اول به کسانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می شود در انتخاب پزشک ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند و سپس از آنان خواسته می شود ، جهت کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، نسبت به رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن توجه نشان داده و سهل انگاری نکنند. برای انتخاب یک جراح خوب توصیه میشود با سایر بیماران و مراجعه کنندگان قبلی جراح خود گفت و گو کنید و نتیجه جراحی های آن ها را از نزدیک ببینید و درباره میزان رضایتشان از نحوه عمل جراحی و میزان تغییرات و برآورده شدن انتظاراتشان بعد از عمل جراحی و یا  برطرف شدن مشکلات تنفسی سوال کنید. البته باید در نظر داشته باشید فرم بینی قبلی و ساختار بینی هر فردی متفاوت است حتی دو مراجعه کننده دو قلو ممکن است نتیجه جراحی متفاوتی داشته باشند! بنابراین از پزشک نخواهید بینی شمارا را شبیه به شخص خاصی عمل کند. به توصیه ها و تجربه و پیشنهاد جراح خود  گوش داده اطمینان کنید. اما نکته قابل توجه این است هر جراحی سبکی خاص در جراحی دارد شما با مشاهده نتیجه جراحی های پزشکان میتوانید بسنجید نتیجه جراحی کدام پزشک به سلیقه و انتظارات شما نزدیک تر است.

ویژگی های بهترین جراح بینی شیراز

 • انتخاب متخصص جراح در بینی ، یکی از مهمترین اقدامات برای افرادی است که ، تمایل دارند با جراحی زیبایی بینی ، علاوه بر رفع مشکلات ساختاری و تنفسی بینی خود ، از طریق برطرف کردن ایرادات ظاهری ، بر زیبایی این عضو نیز بیفزایند. در ادامه میتوانید با مهم ترین ویژگی های یک عمل بینی خوب آشنا شوید.
 • یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب جراح ، داشتن مدرک معتبر و متناسب با تخصص می باشد .انتخاب پزشکانی که مدرک جراح و متخصص گوش , حلق و بینی و جراح پلاستیک سر و گردن دارند توصیه می شود.
 • تجربه کاری و مهارت و سوابق درخشان پزشکی که انتخاب می کنید را بررسی نمایید.
 • پزشکی را انتخاب کنید که در کنار بهره مندی مطلوب از دانش پزشکی با دانش زیبایی شناختی نیز آشنا باشد.
 • صبر و حوصله زیاد جراح و پاسخ به تمام سوالات مراجعه کنندگان با آرامش و رفع نگرانی ها و دغدغه های بیمار در خصوص جراحی بینی از جمله فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی می باشد.
 • لازم است جراح ، بینی بیمار را معاینه کند و با بررسی ساختار بینی و ارائه یک طرح درمانی مناسب به یاری رسانی بیمار در داشتن انتظار معقول از جراحی بپردازد.
 • لازم است توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل بینی را در اختیار بیمار قرار دهد و در ساعات اولیه پس از جراحی در صورت نیاز با بیمار در ارتباط باشد.
 • داروهای مناسبی برای قبل و بعد از عمل تجویز کند و بعد از جراحی تا بهبودی بیمار را ویزیت نماید.
 • تنفس بیمار را در اولویت قرار دهد و در نهایت بیمار را  تا زمان کسب نتیجه رضایت بخش همراهی نماید.
 • تکنیک های جراحی پزشک خود را بشناسید.
 • نوع بینی خود را بشناسید و پزشکی را انتخاب کنید که در زمینه نوع جراحی کردن بینی شما تخصص لازم را داشته باشد.

مراحل انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

 • از دوستان و آشنایان برای یافتن پزشک حاذق مناسب پرس و جو کنید.
 • در اینترنت و فضای مجازی ، به منظور انتخاب کاندیدا های عمل کردن بینی جستجو کنید . امروزه سایت ها و شبکه های اجتماعی می تواند در انتخاب یک جراح خوب بسیار کمک کننده باشد.اما هشیار باشید و تنها به تبلیغات اطمینان نکنید!
 • در باره مدارک و سوابق جراحان انتخابی ، در صفحات شخصی و یا سایت آنها ، تحقیق و بررسی نمایید.
 • نمونه کار های قبلی جراحان بینی ، در گالری سایت یا صفحه های اجتماعی آن ها مشاهده نمایید.
 • مراجعه حضوری به مطب جراح انتخابی ، برای گفتگو با بیماران قبلی و سنجیدن میزان رضایت آن ها ، از نتیجه جراحی زیبایی بینی
 • بهتر است فقط به عکس هایی که در گالری و صفحات مجازی می بینید اطمینان  نکنید و حتما  با مراجعه حضوری به مطب جراح  و مشاهده حضوری نمونه های قبلی جراحی های انجام شده ، توسط جراح انتخابی خود از نزدیک تصمیم بگیرید.
 • انتخاب بهترین جراح بینی شیراز و شرکت در جلسه مشاوره پیش از عمل بینی
 • به توصیه ها و پیشنهاد های جراح خود دقت کنید و انتظارات معقولی داشته باشید .
 • کلینیک و تیم بیهوشی جراح مورد نظر خود را بررسی کنید.
 • بهتر است جراحی را انتخاب کنید که در شهر شما باشد زیرا بعد از جراحی بینی نیاز به ویزیت مجدد دارید در غیر اینصورت رفت و آمدها ممکن است برای شما سخت و خسته کننده باشد.

 

 

صبور بودن پزشک در زمان انتخاب جراح بینی چه اهمیتی دارد؟

صبر و حوصله در واقع از جمله مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی است که باید طی جلسه مشاوره با مراجعه کنندگان و پاسخ دهی به آن ها داشته باشد. زیرا ممکن است بسیاری از بیماران در قیاس با این پروسیجر و مواردی از قبیل مزایا ، عوارض و همچنین مراقبت های عمل بینی شناخت کافی نداشته باشند و در جلسه ملاقات با پزشک انتخابی خود ، از روی استرس سوالات شان تکراری باشد. از این رو دکتر باید این حق را به داوطلب بدهد که این افراد دغدغه و نگرانی دارند و به همین جهت تلاش در رفع این ناراحتی با روشی منطقی کند. یک جراح بینی خوب ممکن است در جلسه مشاوره انتظارات نامتعارفی را در خصوص تغییر در فرم بینی اخذ کند که در این صورت می بایست ، با روشی منطقی ، شخص را هدایت کند. همچنین پزشکی با وجدان کاری بالا سعی در درک این موضوع برای بیمار دارد که اصلاحات بینی باید به حدی باشد که از استاندارد خارج نشده و از نظر عملکرد و زیبایی نیز مشکلی برای فرد ایجاد نکند.

هزینه عمل کردن بینی توسط بهترین جراح بینی شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، طبق پارامترهای بسیار گوناگونی محاسبه می شود ، از این رو نیاز به انجام معاینه توسط پزشک دارد ؛ بنابراین افرادی که قصد اطلاع از هزینه عمل زیبایی بینی را دارند ، باید به متخصص خود مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند. پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی مشخص می گردد. چند نمونه از پارامترهای تاثیر گذار در عمل بینی شامل دستمزد پزشک ، میزان تغییر فرم بینی ، جنس بینی ، جغرافیا و دیگر موارد است.

سخن آخراز زبان بهترین جراح بینی در شیراز

همانطور که خواندید در این مطلب ویژگی های بهترین جراح بینی شیراز را بیان کرده و در باره نحوه انتخاب جراح مناسب ، نکات مهمی شرح دادیم. از آن جا که متقاضی بعد از انتخاب جراح ، عملا نقشی در تغییر فرم ، زیبایی و سلامت خود ندارد ، بهتر است در انتخاب پزشک حاذق ، نهایت دقت را داشته باشید. چرا که امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی ، همچنین تکنولوژی ، هستند پزشک هایی که با وجود عدم تبحر کافی ، خود را متبحر و قابل اعتماد جلوه می دهند. فراموش نکنید که بهترین راه برای انتخاب پزشک مناسب ، مراجعه به مطب یا کلینیک و دیدن حضوری متقاضیان قبلی است. این متقاضیان راه های نرفته شما را رفته اند و رفتار و منش پزشک را در شرایط حساس تر مشاده کرده اند. از این رو پیشنهاد می دهیم ، از تجربه متقاضیان قبل از خود حتما استفاده کنید.