جراحی بینی شبیه به یک عکس

توسط | اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۱ | مقالات

گاها دیده می شود متقاضیان جراحی بینی با یک عکس به جراح بینی مراجعه کرده و درخواست دارند جراحی بینی شبیه به یک عکس انجام شود. این در حالی است که توجهی به تناسبات چهره خود و ساختار بینی شان ندارند. در این باره باید ذکر شود که انجام این درخواست امکان پذیر نیست ، چرا که هر یک از بینی ها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و از این رو نتایج متفاوتی از جراحی زیبایی بینی دریافت می کنند ، بنابراین نمی توان از دو یا چند بینی انتظار دریافت نتایج شبیه به هم را داشت.

 

جراحی بینی شبیه به یک عکس

 

علاوه بر موارد فوق ، یکی از عواملی که در فرم ظاهری ، اندازه و سایز بینی تاثیر به سزایی دارد ، ایجاد تناسب و تعادل بین اعضا صورت می باشد. در ادامه به معرفی برخی از عواملی که در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر دارند ، پرداخته ایم :

چه عواملی در انتخاب فرم بینی تاثیر دارد؟

  1. جراح بینی
  2. پوست بینی
  3. جنس بینی
  4. آناتومی صورت
  5. عملکرد بینی

با توجه به اهمیت بررسی این عوامل ، نمی توان جراحی بینی شبیه به یک عکس انجام داد ؛ مگر آن که فرم درخواست شده پس از بررسی تمامی این موارد با شرایط متقاضی مطابقت داشته باشد.

 

جراحی بینی شبیه به یک عکس

انتخاب جراح بینی

جراح زیبایی بینی ، نقش به سزایی در عمل زیبایی بینی داشته و نتایج دریافتی از جراحی بینی بسته به میزان تجربه و مهارت ایشان متغیر می باشد ؛ به همین علت است به افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند ، توصیه می شود در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند.

دکتر دنیا کرمی ، متخصص گوش و حلق و بینی شیراز یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز می باشند که نمونه کارهای موفقی نیز در زمینه جراحی زیبایی بینی دارند ، جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید. دکتر کرمی عمل زیبایی بینی را مطابق با استاندارهای صورت و با حفظ عملکرد بینی انجام می دهند و به هیچ عنوان جراحی بینی شبیه به یک عکس را قبول ندارند ؛ اما می توانید برای نشان دادن سلیقه خود از عکس نیز استفاده کنید.

 

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، با توجه به پارامترهای بسیار گوناگونی متغیر می باشد ؛ به همین علت به افرادی که قصد آگاهی از هزینه عمل زیبایی بینی را دارند ، توصیه می شود جهت اطلاع از هزینه نهایی آن به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز ، هزینه جراحی بینی در افراد مشخص می گردد.