جراحی بینی شیراز

توسط | اسفند ۲۰, ۱۴۰۰ | مقالات

جراحی بینی شیراز مانند دیگر شهر های کشورمان ، یکی از پرطرفدار ترین عمل های جراحی زیبایی در این شهر است. در دنیای امروز ، هر روزه شاهد افزایش تعداد افراد زیبا جو که خواستار انجام جراحی بینی با هدف زیبایی می باشند ، هستیم ؛ چرا که بینی ، برجسته ترین عضو صورت بوده و به همین علت نیز تاثیر بسیاری در زیبایی چهره دارد.

جراحی بینی شیراز

در حین انجام عمل زیبایی بینی ، علاوه بر رفع تمامی مشکلات ظاهری بینی ، می توان بسیاری از مشکلات دیگر همچون پولیپ ، تنفس ، انحراف و از این قبیل موارد را نیز برطرف کرد.

مهم ترین نکته که افراد زیبا جو که خواستار انجام جراحی بینی شیراز هستند باید بسیار به آن توجه نمایند ، انتخاب پزشک می باشد ؛ چرا که جراح بینی ، جزء تاثیر گذارترین عوامل در نتایج دریافتی از عمل زیبایی بینی بوده و در صورتی که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشد ، می تواند منجر به بروز بسیاری از مشکلات همانند غیر قرینگی ، مشکلات تنفسی ، عفونت و از این قبیل موارد در افراد شود ؛ به همین علت به افراد توصیه می شود در انتخاب دکتر جراح بینی ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را انتخاب کنند.

همه چیز در مورد جراحی بینی شیراز

  1. عمل بینی با دو هدف زیبایی و درمانی انجام می شود.
  2. عمل های درمانی شامل پولیپ بینی ، رفع انحراف سپتوم بینی (سپتوپلاستی) هستند.
  3. عمل های زیبایی با استفاده از دو تکنیک جراحی باز بینی و بسته انجام می شوند. هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند ؛ عمل بینی باز به نسبت مزایایی که دارد از محبوب تر از روش بسته است.
  4. نام دیگر جراحی زیبایی بینی ، رینوپلاستی است.
  5. بیهوشی در رینوپلاستی به صورت عمومی انجام می شود. اما در مواردی ممکن است از بیهوشی وریدی یا بی حسی موضعی نیز استفاده شود.
  6. برای عمل بینی گوشتی ، امکان گرافت گذاری وجود دارد.

جراحی بینی استخوانی

بینی هایی که استخوان و غضروف محکم و مقاومی دارند ، اندازه آن ها کشیده است و از پوست نازکی دارا هستند ، بینی استخوانی نام دارند و جراحی بینی استخوانی می شوند. روش جراحی این جنس از بینی ها عموما تکنیک باز است . در طی عمل پوست باز شده ، قوز روی بینی رفع می شود ، اندازه آن طبق قوانین زیبایی شناسی کوچک شده و حفره های بینی به اندازه مناسبی (مطابق با حفظ عملکرد و ایجاد زیبایی)  کوچک تر می شوند.

جراحی بینی گوشتی

بینی هایی که غضروف و استخوان نرمی دارند ، همچنین از نظر ظاهری پهن و نسبتا کوتاه هستند و پوست ضخیمی دارند در رده بینی های گوشتی قرار می گیرند. جراحی بینی گوشتی به دلیل ویژگی هایی که این بینی ها دارند ، نکاتی دارد که در صورت عدم رعایت آن ها ، امکان بازگشت پذیری فرم بینی وجود خواهد داشت. یکی از این نکات ایجاد استقامت در غضروف ها و استخوان نرم بینی به وسیله گرافت است. عمل بینی گوشتی در اکثر مواقع به  دلیل گرافت گذاری طی تکنیک باز انجام می شود.

بهترین دکتر جراحی بینی شیراز

دکتر کرمی جراح بینی شیراز ، یکی از بهترین ها در این زمینه می باشند و در کارنامه کاری خود دارای نمونه کارهای بسیار موفقی هستند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و هم چنین مشاهده نمونه کارهای شان ، می توانید به صفحه اینستاگرام دکتر دنیا کرمی ، مراجعه نمایید.

عوارض جراحی بینی شیراز

عمل زیبایی بینی نیز همانند سایر جراحی های زیبایی ، با عوارض و اثراتی جانبی همراه خواهد بود ؛ اما خوشبختانه ، با انتخاب بهترین جراح بینی و رعایت نکات قبل و بعد از آن ، به راحتی می توان از بروز آن ها جلوگیری کرد ؛ به همین علت ، همواره به متقاضیان جراحی زیبایی ، توصیه می شود ؛ در انتخاب پزشک ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را انتخاب نمایند و همچنین ، به توصیه های ایشان عمل نمایند.

در صورت بی توجهی به مواردی که در فوق به آن ها ، اشاره شد ؛ امکان رویارویی با عوارض و خطراتی ؛ از جمله بی حسی ، انسداد بینی ، از دست دادن حس بویایی ، غیرقرینگی حفره های بینی ، مشکلات تنفسی ، انحراف تیغه بینی ، خر و پف در حین خواب ، عفونت ، چسبندگی بینی ، خونریزی و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است ؛ حتی در برخی از مواقع ، بیماران به جراحی ترمیمی بینی نیز نیاز پیدا خواهند کرد. بنابراین ، جهت جلوگیری از بروز عوارض فوق ، نهایت دقت را در انتخاب جراح بینی به کار ببرید ؛ از آنجایی که عمل بینی در دسته جراحی های ضروری ، قرار نمی گیرد ؛ بنابراین ، شما وقت کافی جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی را دارید.

جراحی بینی قیمت

از متداول ترین سوالات در زمینه جراحی زیبایی بینی ، باید به این پرسش اشاره کنیم :

  • هزینه جراحی بینی شیراز

جهت پاسخ دقیق به این پرسش ، نیاز به تحت معاینه قرار گرفتن فرد می باشد ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی داشته و قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ، توصیه به مراجعه نزد جراح بینی می گردد.

 

 

  • آیا بیمه هزینه جراحی زیبایی بینی را متقبل می شود ؟

خیر ؛ شرکت های بیمه ، هزینه هیچ یک از جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند و تنها هزینه جراحی های درمانی را متقبل می شوند.